Újabb judo érmek

Három dobogós hellyel tért haza a Simon Judo Önvédelem Szabadidő és Diáksport Egyesület a pápai VI. Bakony Kupáról.

31 egyesület, 310 versenyzője indult a megmérettetésen. /Fotók: Simon Judo SZDSE/

A rangos megmérettetésen, amely egyben az Észak- Dunántúli régió második rangsorversenye is volt, 31 egyesület, 310 sportolója indult. Öt korcsoportban, párhuzamosan négy szőnyegen léptek tatamira az utánpótlás versenyzők és küzdöttek a dobogós helyekért. A Simon Judo egyesület nyolc judokájából, hárman éremmel tértek haza. Diák „C” Fiú +55 Kg kategóriában Szabó Máté az első, míg Diák „C” Fiú -45 Kg kategóriában Keszthelyi Gellért a harmadik, illetve Serdülő Fiú -73 Kg kategóriában Hegedűs Dominik szintén a harmadik helyen végzett. Rajtuk kívül szépen szerepeltek még sporttársaik, Tál Mónika és Gerics Dávid, valamint Albrecht Martin, Orbán Rolf, illetve Horváth Csaba. Utóbbi három versenyző mind az ötödik helyen végzett kategóriájában. Felkészítő Cseh Angéla és Simon Mihály.