Thai bokszosok érmei a küzdősport Eb-ről

A TVSE Thai box szakosztály, azaz a Tapolcai Muay Thai GYM öt érmet hozott haza hétvégén, a Budapesten megrendezett X Fight Cod Combat Sport Hungary Európa- bajnokságról.

A tapolcai dobogós versenyzők Szegvári Tamás (középen) edzővel az eredményhirdetést követően. Mindenki szerzett érmet /Fotó: TVSE Thai boksz szakosztály/

Szegvári Tamás szakosztályvezető és edző irányításával öt tapolcai „harcos” küzdött meg a fővárosban, az International Combat Organisation szervezésében, hét ország részvételével zajló kontinensviadal K1-es versenykategóriájában. A felnőttek között Tóth Béla K1 Full Kontakt 94 kg + súlycsoportban állhatott a dobogó második fokára. A fiatalabb versenyzők K1 Light Kontakt kategóriában indultak. Nagy Imre +71 kg, Muzsi Dani -58 kg, Tóth Zsombor pedig -52 kg súlycsoportban szerzett ezüstérmet. Nagy Ákost, élete második versenyén, -52 kg kategóriában a dobogó harmadik fokára szólították. /Májer Edit/

A felnőttek közül Tóth Béla indult a tapolcaiak közül. Ő és fia, Tóth Zsombor is ezüstérmet szereztek saját súlycsoportjukban. /Fotók: TVSE Thai boksz szakosztály/

Nagy  Imre (balra) ezüstérmet,  míg testvére Nagy Ákos bronzérmet szerzett kategóriájában. /Fotók: TVSE Thai boksz szakosztály/

Muzsi Danit a dobogó második fokára szólították az eredményhirdetésen. /Fotó: TVSE Thai boksz szakosztály/