Remek helyezések a keszthelyi párbajtőr versenyről

A Tapolca Vívóklub ismét szép helyezéseket szerzett. Ezúttal Keszthelyen, az Olimpici GP utolsó fordulóján remekeltek múlt héten.

Az Újonc leány csapatok versenyében a dobogó tetején a (balról) Tarsoly Borbála, Sulyok Melani és Kovács Bianka együttes. /Fotó: Tapolca Vívóklub/

Az Olimpici Grand Prix hatodik, egyben utolsó fordulóját, a Gyermek – Újonc – Serdülő Párbajtőr Magyar Bajnokságot, valamint a Törpici Párbajtőr Idényzáró Balaton Bajnokságot Szalay Gyöngyi Emlékversenyként hirdették meg. Törpici leányok között 8. Konczek Lina Melodi, 53. Bolla Sára és Hegyi Dorka. A csapatok versenyében a három lány a 6. helyen zárt.

Törpici leányok között 8. Konczek Lina Melodi. /Fotó: Olimpici GP/

Törpici fiúk között 15. Makkos Norbert László, 23. Molnár Benjamin, 51. Szabó Bende. Gyermek leányok közt 8. Tarsoly Borbála, 10. Cséri Sára, 28. Cserép Dorina 52. Konkoly Evelin. A csapatversenyben a lányok bronzérmet szereztek.

Gyermek leányok közt a nyolcadik helyen zárt Tarsoly Borbála. /Fotó: Olimpici GP/

Gyermek korosztályban bronzérmet szerzett a (hátsó sor balról) Cséri Sára, Tarsoly Borbála (első sor balról) Konkoly Evelin és Cserép Dorina együttes. /Fotó: Tapolca Vívóklub/

Gyermek fiú korosztályban 8. Bicsérdi Csongor, 40. Süketes Miklós Csaba, 46. Makkos Bence. Csapatban a kilencedik helyen végeztek.

Gyermek korosztályban nyolcadik Bicsérdi Csongor. /Fotó: Olimpici GP/

Újonc leányok között ezüstérmes Tarsoly Borbála, 9. Sulyok Melani, 14. Kovács Bianka, 26. Cséri Sára, 46. Cserép Dorina, 74. Konkoly Evelin. A csapatversenyben Bianka, Borbála és Melani együttes az első helyen, míg a Dorina, Evelin és Sára csapat a 9. helyen zárt.

Újonc fiúk között 24. Bicsérdi Csongor, 87. Makkos Bence, 95. Süketes Miklós Csaba, akik csapatban a tizenötödik helyen végeztek.

Gyermek és Újonc korosztályban is indult (balról) Bicsérdi Csongor, Süketes Miklós és Makkos Bence. /Fotó: Tapolca Vívóklub/

Serdülő leányok között 16. Sulyok Melani, 20. Cséri Sára, 43. Tarsoly Borbála, 74. Kovács Bianka, 96. Kovács Fanni. A Bianka, Borbála és Melani alkotta csapat a 9. helyet szerezte meg. Sulyok Melani 2018/2019-es Olimpici Grand Prix versenysorozatának Újonc leány korcsoportjában összesítésben a 4. helyen végzett. Sportszerű magatartásáért Fair play díjat kapott. Felkészítő Gauland Zsófia. /Májer Edit/

Sulyok Melani Fair play díjat kapott. /Fotó: Tapolca Vívóklub/