Idei szkander érmek

A tapolcai Szánti Imrét idén már két nemzetközi versenyen szólították dobogóra. Csehországban és Olaszországban is több érmet szerzett.

Szánti Imre (jobbról a második) a Dóró Teammel idei első megmérettetésén Csehországban. Két érmet szerzett. /Fotó: Salacz Gábor/

Két hétre rá, hogy február elején, a tapolcai Sportgálán a sportágban elért eredményeit díjazták a Hoppá- kategóriában, a csehországi Hluk városában mérette meg magát, idén először, a XX. Golem’s Hand 2019 versenyen. Master + 90 kg kategóriában bal kézzel aranyérmet, jobb kézzel bronzérmet szerzett.

Remek évkezdés. A helyi sport ünnepén, a Sportgálán a város is elismerte eddig teljesítményét, eredményeit. /Fotó: Szijártó János – Tapolcai Újság/

Egy hétre rá, március első szombatján az olaszországi Bresciaban, a Super Match 2019 világkupán szólították kétszer dobogóra. Master + 90 kg kategóriában a jobb, illetve a bal kezes küzdelemben is ezüstérmet szerzett. Már aktívan készül következő nagyobb versenyére, a májusi, görögországi Európa – bajnokságra. Imre a Dóró Team együttesét erősíti. /Májer Edit/

Imre kategóriájában, jobb kézzel ezüstérmet szerzett Olaszországban. /Fotó: Szánti/

Kétszer szólították dobogóra a bresciai világkupán. A bal kezes megmérettetésről is ezüstéremmel tért haza. /Fotó: Szánti/