Helyezések a sakk OB-ról

Június végén rendezték meg Balatonlellén a Magyar Korcsoportos Sakkbajnokságot, ahol a Tapolca VSE szakosztály is remekül szerepelt.

U14 leány kategóriában Juhász Judit nem talált legyőzőre, megszerezve így a bajnoki címet. U18-as leány kategóriában Érseki Tamara bronzérmet szerzett, míg a fiúk megmérettetésén Buzás Bertalan a hatodik, Ács Márton pedig a nyolcadik helyen zárt. További szép siker még az U12-es korosztályban Bodó Boglárka hatodik, az U10-es korosztályban pedig Kiss Dalma Letti kilencedik helyezése.
/Májer Edit/

Juhász Judit az U14-es korosztályban megszerezte a bajnoki címet. /Fotó: TVSE Sakk szakosztály/

Érseki Tamara az U18-as lányok között a dobogó harmadik fokára állhatott. /Fotó: TVSE Sakk szakosztály/

Az U18-as fiúk között Buzás Bertalan a hatodik, Ács Márton pedig a nyolcadik helyen zárt. /Fotó: TVSE Sakk szakosztály/