Három újabb úszó érem

Németh Emília, tapolcai úszólány újabb érmekkel gazdagította gyűjteményét. Szombathelyről és Székesfehérvárról is dobogós helyekkel tért haza.
November végén huszonhét hazai egyesület és kilenc ausztriai klub négyszázötven versenyzőjével került megrendezésre Szombathelyen a XVI. Claudius Kupa Nemzetközi Úszóverseny. Emília csapattársaival 4×100 m gyorsváltó versenyszámban a dobogó első, míg 100 m gyorson a dobogó harmadik fokára állhatott. 200 vegyesen egyéni csúcsát döntve végzett a dobogó hetedik fokán.

Aranyérmes 4×100 m gyorsváltó csapat. Emíliának (balra) ez volt az első érme aznap. /Fotó: Helyszíni felvétel/

Még egy bronzérem, 100 m gyorson. /Fotó: Helyszíni felvétel/

December első hétvégéjén, a székesfehérvári 8-11 Korosztályos Úszóversenyen Emília Szemán Viktóriával, Dávid Dórával és Budai Virággal, 4 x 50 m leány vegyes váltó versenyszámban nem talált legyőzőre. Csapata a Keszthelyi Kiscápák SE, edzője Csala Tamás. /Májer Edit/

Székesfehérváron  a dobogó legfelső fokán a 4 x 50 m leány vegyes váltó csapat /Fotó: Helyszíni felvétel/