Év végi sakkversenyek

A TVSE Sakk szakosztály december végén ismét megrendezte a Csermák József Rendezvénycsarnokban hagyományos évzáró versenyeit.

Élénk érdeklődés mellett zajlott a Szünidei Sakk Kupa. Az iskolások mezőnyében aranyérmes Kasnya Péter, ezüstérmes Tóth Barnabás, bronzérmes Tarsoly Csanád. A legkisebbek is megmérették magukat. A tizenkét fős óvodás mezőnyben 1- 3. helyen holtversenyben Schramli Szabolcs, Schramli Dominik és Vajai Lili végzett, 4-5. helyen pedig Sellyei Boldizsár és Gmózer Zoé.

A Szünidei Sakk Kupán két csoportban folyt a verseny. Az iskolások közt első helyen végzett Kasnya Péter (jobbra). /Fotó: TVSE Sakk szakosztály/

Az óvodások is megmérették magukat. A verseny legjobbjai Schramli Szabolcs, Schramli Dominik  (jobbra) és Vajai Lili (balra). /Fotó: TVSE Sakk szakosztály/

A 2018-as év utolsó sakkversenyére, a Flúgos futam szilveszteri villámversenyre szép számú nevező érkezett Tapolcára. A helyi ifik végeztek a dobogó tetején – Margl Roland száz százalékos teljesítménnyel az aranyérmet, míg Ács Márton az ezüstérmet szerezte meg. /Májer Edit/

Helyiek végeztek a dobogó tetején a Flúgos futamon. A tapolcai Margl Roland az arany-, míg Ács Márton az ezüstérmet szerezte meg. Bronzérmes Bezsenyi Ferenc./Fotó: TVSE Sakk szakosztály/