Bejött a papírforma

A megyei harmadosztály nyolcadik fordulójában kiütéses győzelmet aratott a Tapolcai Öregfiúk FC. A Szamaras SE-t sikerült padlóra küldeni, hazai pályán, 6:0 – ra.

A rutinosabb játékosokból álló tapolcai alakulat sorra dolgozta ki helyzeteit. Az eredmény hízelgő a vendégek számára, hiszen sok esetben eredményesebben is befejezhették volna a támadásokat a hazaiak. Azonban az eredmény magáért beszél, a papírforma szerinti győzelem várható volt, hiszen a tabella sereghajtója látogatott a bajnokságban harmadik helyen álló TÖFC-hez. A csúszós, vizes pályán szinte esélyt sem adtak az ellenfélnek az öregfiúk, a félpályáról jöttek vissza a labdák, melyek aztán a hálóban landoltak. Az eredmény 6:0 lett. A gólokat szerezték: Viski László, Nagy László, Nagy Béla, Horváth Csaba és Csáki László Levente, aki két gólt lőtt. A hétvégi győzelmet követően a TÖFC, hét mérkőzéssel a háta mögött, öt győzelemmel és két döntetlennel, a harmadik helyre ugrott.